Płatności Dotpay

Płatności dotpay

W obecnych czasach coraz więcej kupujemy online – tak jest wygodniej, a czasem nawet taniej niż w sklepach stacjonarnych. Co za tym idzie – zaistniała potrzeba stworzenia specjalnego rodzaju płatności internetowych, bezpiecznych i szybkich.

Wciąż jeszcze wiele płatności pomiędzy firmami, a także pomiędzy osobami fizycznymi a firmami odbywa się klasycznym sposobem – kupujący za pośrednictwem internetu lub tradycyjnego przelewu wykonuje przelew, który następnie jest księgowany przez bank. Nie jest to jednak zbyt wygodne – o wiele wygodniejsze są płatności Dotpay, które znacząco zabezpieczają nasze finanse i przyspieszają transakcję.

Płatności Dotpay są bardzo wygodne dla obu stron uczestniczących w transakcji. Transakcja odbywa się w przyspieszonym tempie, sprzedający może od razu wysłać zamówiony towar nie czekając na zaksięgowanie wpłaty, ponieważ może szybko sprawdzić, czy kupujący dokonał wpłaty. Z kolei kupujący nie musi znać numeru konta ani danych do transakcji i ma pewność, że po kliknięciu kilku przycisków jego wpłata zostanie automatycznie przekazana na konto odpowiedniego odbiorcy.

Płatności Dotpay trafiają do odbiorcy błyskawicznie dzięki pracy systemu 24 godziny na dobę. Drogą elektroniczną są regulowane również wszelkie nadpłaty, a także niedopłaty – nadawca wpłaty otrzyma wiadomość, jaką kwotę powinien uregulować, by móc zacząć realizować jego zamówienie. Taki system pozwala błyskawicznie dokonywać transakcji internetowych.

Sprawdź także: Płatności zbliżeniowe