Płatności PayU

Płatności PayU

Każdego dnia Polacy dokonują setek, tysięcy, a nawet setek tysięcy transakcji internetowych – świadczy to o ogromnym popycie na tego typu usługi, a co za tym idzie – o konieczności zoptymalizowania płatności internetowych. Klasyczny przelew jest oczywiście bardzo wygodną drogą dokonywania płatności za zakupiony online towar. Wymaga on jednak znajomości danych sprzedającego, musimy też bardzo uważać, by się nie pomylić przy wpisywaniu numeru konta odbiorcy. Podobnie, gdy wpisujemy kwotę zakupu – często zdarza się, że się pomylimy i wpłacimy za dużo lub za mało, a wtedy może wyniknąć kłopot, co zrobić dalej z rozpoczętą transakcją?

W sukurs takim i podobnym problemom wyszedł PayU – nowoczesny sposób dokonywania płatności internetowych, głównie gdy chodzi o zakupy internetowe. Sprzedający na aukcjach internetowych lub mający swój sklep online wykupuje usługi PayU, dzięki czemu kupujący mają ułatwiony dostęp do wykonywania przelewów za jego produkty lub usługi.

Ze strony sprzedawcy płatności PayU są bardzo wygodne, ponieważ umożliwiają otrzymanie szybkiej informacji o tym, że kupujący dokonał zapłaty, w związku z czym można mu od razu zapakować i wysłać przelew nie czekając, aż wpłata zostanie zaksięgowana na koncie. Kupujący z kolei dostaje do dyspozycji przycisk, dzięki któremu zostanie przekierowany na stronę swojego banku. Po zalogowaniu się otwarte zostanie okno transakcji przelewu, w którym uzupełnione będą już pola dotyczące kwoty płatności, danych odbiorcy i tytułu wpłaty, które wystarczy tylko zatwierdzić. Jest to dużo prostsze niż wpisywanie tych danych samodzielnie!

Sprawdź także: Płatności dotpay